جشنواره عیدانه ال ای دی های سامسونگ

28 بهمن 1396
تخفیف نقدی در جشنواره عیدانه ال ای دی های سامسونگ تا سقف 3 میلیون تومان

جشنواره عیدانه تلویزیون های سامسونگ

با خرید مدل‌های موجود در جشنواره عیدانه سامسونگ تا ۳میلیون تومان هدیه نقدی بگیرید. این هدایا شامل خریدارانی است که در مدت جشنواره اقدام به خرید و نصب مدل‌های ویژه می‌کنند .

جدول مدل های شامل جشنواره ومقدار تخفیف ان :

 

شرایط جشنواره :

جشنواره "زمستانه سامسونگ" از تاریخ 28 بهمن ماه 1396 آغاز و به مدت محدود در جریان خواهد بود.
تخفیف جشنواره تنها شامل محصولات منتخب مطابق با جدول بالا میباشد.
جهت دریافت تخفیف نقدی، لازم است محصول خود را از طریق شرکت سام سرویس نصب نمایید. لازم به ذکر است مهلت نصب تا یک هفته پس از خريد خواهد بود. جهت نصب با شماره 8255 تماس حاصل فرمایید.
پس از نصب دستگاه خریداری شده، جهت تکمیل مراحل بعدی و دریافت هدیه نقدی از طریق درگاه اینترنتی www.samservice.com اقدام فرمایید.
استفاده از مزایای این جشنواره مشروط به خرید محصولات قید شده درجدول جشنواره و با گارانتی سام سرویس و صرفاً از نمایندگی های مجاز این شرکت می باشد. لازم به ذکر است ، نصب محصول می بایست از طریق شرکت سام سرویس صورت گرفته و همچنین اطلاعات محصول در درگاه اینترنتی  www.samservice.com ثبت گردد.
پس از نصب محصول خریداری شده توسط کارشناسان رسمی شرکت سام سرویس و انجام مراحل تایید نصب توسط دفتر مرکزی، مبلغ جشنواره به حساب خریدار مطابق با اطلاعات تکمیل شده در وب سایت ذکر شده واریز خواهد شد.
شرکت میتواند بدون اطلاع قبلی اقدام به توقف جشنواره برای تمام یا برخی از مدل ها نماید.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر به سایت  www.samservice.com و یا نمایندگان مجاز مراجعه فرمایید.

لازم به ذکر است که تمام محصولات درج شده در این سایت با ضمانت نامه رسمی سام سرویس نمایندگی رسمی شرکت سامسونگ در ایران میباشد . 

تلفن مشاوره و فروش : 02133502957   02133502957   پاسخگویی 24 ساعته دیجی سام  09121786523