اولین کمپرسور 8 قطبی در جهان

4 اردیبهشت 1396
نسل جدید کولرهای گازی اسپلیت اینورتر سامسونگ

اولین کمپرسور 8 قطبی در جهان

کاهش مصرف انرژی و برق بوسیله اولین تکنولوژی کمپرسور دیجیتال اینورتر 8 قطبی در دنیا
استفاده از این تکنولوژی به جای مدل های متداول 4 قطبی باعث چرخش راحت تر هسته موتور میگردد که این تضمین کننده عملکرد موثر از طریق کاهش ارتعاشات و در نهایت صرفه جویی در مصرف انرژی است.
با این دستگاه بازگشت سرمایه 13 ماه خواهد بود .به این معنی که در 13 ماه اختلاف قیمت مدل اینورتر بامدل معمولی جبران می گردد.
کمپرسور اینورتر در موقغیت سرمایش ، مصرف انرژی را بهینه میکند و نسبت به کمپرسور دور ثابت ، مصرف برق را کاهش چشمگیری می دهد.
پس از انجام تستهای فراوان ، در شرایط واقعی ، کمپرسور دستگاه S-Inverter  بالاترین رتبه مصرف انرژی را کسب نموده است.
کمپرسور دیچیتال اینورتر با انرژی گرید A   باعث کاهش مصرف انرژی تا 60 درصد نسبت به مدل های معمولی شده است و سرمایش مطبوع را برای شما به ارمغان می آورد.

سرمایش سریع Fast Cooling این دستگاه باعث میشود تا در مدت 30 دقیقه با ماکزیمم سرعت خود کار کند تا خیلی سریع به دمای مطلوب تنظیم شده برسد.
فیلترهای این دستگاه با محافظت سه گانه
🔷فیلتر از بین برنده آنفولانزا
🔷فیلتر از بین برند مواد آلرژی زا
🔷فیلتر بوجود آورنده ی یون اکسیژن برای تمدد اعصاب

کولر گازی مدل S-Inverter:
ویژگی بارز این مدل بهره گیری از کمپرسورهای دیجیتال اینورتر 8 قطبی می باشد.
استفاده از کمپرسور 8 قطبی باعث چرخش راحت تر هسته موتور شده و در نتیجه ارتعاشات موتور کمتر می شود و در نهایت مصرف انرژی بطور چشمگیری کاهش خواهد یافت.
کاهش هزینه های مصرف انرژی سبب می شود که اختلاف قیمتی که بابت خرید کولرگازی مدل S-Inverter نسبت به یک کولرگازی عادی پرداخت میشود، بعد از 13 ماه استفاده بازگشت پذیر باشد.
برچسب تبلیغاتی زیر که برروی مدل های S-Inverter نصب میشود به همین ویژگی اشاره دارد